Data Kurtarma

Acil bilgisayar servisi olarak istanbulun her yerine servisimiz vardır.Şirketimiz ev ve işyerlerine aylık veya daha uzun süreli bakım anlaşması düzenlemektedir.Data kurtarma işlemi şirketimizin  yaptığı işlemlerden biridir.Şirketimizdeki personellerimiz data kurtarma işleminde resim ve benzeri dosyalarınızda mahremiyetle ilgili konulara özen ve hassasiyet göstermektedir.Personelerimiz data kurtarma işlemine gelirken şirketimizin gerekli araçlarla servis hizmetini yapar. Personellerimiz kendi alanlarında uzmanlaşmış
deneyimli ve eğitimlidir.
Şirketimizin en önemli prensibi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Data kurtarma işlemleri verilerin silinmesi ve kaybolması durumunda hayati önem taşımaktadır. Her veri kurtarılmayabilir.Bu yüzden data kurtarma işlemleri yaptırmadan önce bizimle irtibata geçiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları;

Network Kurulumu hizmeti
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı kurabilir.Sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyarız.Network kurulumu için bizimle iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Donanım Yükseltme hizmeti
Acilbilgisayarservisi.net olarak bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir ve eski haline gelir.Eskimiş bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme hizmeti  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aylık  Veya Yıllık Bakım Anlaşma Hizmeti
Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım veya yıllık bakım anlaşması yaparak sorun önleyici çözümler üretiriz.Bilgisayarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.

Monitör Onarımı
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitör  onarımı fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Printer(yazıcı) Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parça değiştirilmesi
Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirilmesi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Virüs Temizlik
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizlik hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Verileri Yedeklemek
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedeklemek konusunda hizmet almak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bağlantı Kopma Sorunlarını düzeltmek
Modem,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Ticari Yazılım Yükleme
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Windows kurulum

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza windows kurulum işlemi gerçekleştirilir.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımı Yapma
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

Kablosuz İnterne

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs Programı Yükleme

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı tarafımızdan yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs proğramı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

“Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır”

 

You may also like...