Acil Bilgisayar Servisi

Acil bilgisayar servisi size en yakın bilgisayar tamircisidir çünkü; İSTANBUL’un her semtine servisimiz vardır.Personellerimiz bilgisayar tamirine eğitimli ve deneyimlidir.Ayrıca kurumsal kuruluslarla AYLIK BAKIM ANLASMASI YAPILIR.
Gerek ev gerekse ofislerinize gelir Bilgisayarınızla ilgili sorunları gideririz.Bilgisayar tamir servisi sizin sorunlarınızla ilgilenmek için kurulmustur .Bilgisayar tamir servisinde teknik servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.
İşletmeler için için sunulan aylık bakım anlasması ile dakikalar içinde bilgisayarınıza uzak masa üstü desteği ile hizmet verebilmekteyiz.Acil bilgisayar tamir servisi 7/ 24 hizmet vermektedir.Yıllık bakım anlasması veya kısa süreli anlanlaşmalarda periyodik kontrol, sınırsız servis, servis önceliği, özel alış fiyatları gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.
“BİZİM İÇİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER ZAMAN ÖN PLANDADIR”
VERMİŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER;


Bilgisayar Format

Bilgisayarınız çöktüğü zaman BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ tarafınca formatlanır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.

Kablosuz İnternet

Kablosuz internet BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ tarafınca işyeri ve evlerinize istediğiniz yere kablosuz internet kurulur.ACİL BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ SİZİN İÇİN HİZMET VERMEKTEDİR
Network kurulumu

ACİL BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ kurumumuzca istediğiniz yerlere network kurulur
Veri Kurtarma

Bilgisayarlarınızda veri ve dosya kaybını önlemek için sistem yedekleme ile BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ sizin verilerinizi güvence altına alır.


Donanım Yükseltme

BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ donanımsal performansı yükseltilir.Eski bilgisayarlarınızın performansı istekleriniz doğrultusunda yükseltilir
Ticari Yazılımlar

BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.
Network Sorunları

BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ network sorunlarını bularak sorunları çözer .
Notebook  Tamiri

BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ notebook tamiri ve notebook sorunlarını giderme yedek parça,klavye mouse değişimi.
Ekran Tamiri

BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ ekran tamiri ve istediğiniz takdirdeBİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ yeni ekran temin edilir.
Parça değişimi

BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ bilgisayarlarınızın arızalı parçalarını değiştirir veya bilgisayarınızın performansını artırmak için parça değişimi yapılır.

 

 

“BİLGİSAYAR TAMİR SERVİSİ SİZİN İÇİN İSTANBULUN HER YERİNE GELMEKTEDİR.”