Bilgisayar Tamir Servisi

Acil bilgisayar tamir servisi İstanbul’da size en yakın bilgisayar tamir servisi hizmetini vermektedir çünkü; İSTANBUL’un her semtine mobil bilgisayar destek servisimiz vardır.Personellerimiz bilgisayar tamirine eğitimli ve deneyimlidir.Ayrıca kurumsal kuruluslarla AYLIK BAKIM ANLAŞMASI YAPILIR.

Gerek ev gerekse ofislerinize gelir Bilgisayarınızla ilgili sorunları gideririz.Bilgisayar tamir servisi sizin sorunlarınızla ilgilenmek için kurulmustur .Bilgisayar tamir servisinde  teknik servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.Bilgisayar tamir servisimiz bu konulara çok dikkat etmektedir.

İşletmeler için için sunulan aylık bakım anlasması ile dakikalar içinde bilgisayarınıza  uzak masa üstü desteği ile hizmet verebilmekteyiz.Acil bilgisayar tamir servisi 7/ 24  hizmet vermektedir.Yıllık bakım anlasması veya kısa süreli anlanlaşmalarda  periyodik kontrol, sınırsız servis, servis önceliği, özel alış fiyatları gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.Bilgisayar tamir,bilgisayar ram sorunları,bilgisayar harddisk sorunları gibi konularda desteğimiz mevcuttur.Bilgisayar tamir merkezi sizin verimliliğinizi artırmak için çalışmaktadır.

“BİZİM İÇİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER ZAMAN ÖN PLANDADIR”

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI :
Bilgisayar Sorunlarını Bizimle Çözüme Kavuşturursunuz

İNTERNET ADSL BAĞLANTI KOPMASI SORUNLARI
Bilgisayarınıza bulaşan virüsler,network yapısı veya kablosuz ağ sorunları nedeniyle internet adsl bağlantı kopması yaşanmaktadır.Biz internet adsl bağlantı kopması konusunda destek veriyoruz.

ANTİVİRÜS YAZILIMI YÜKLEME
Almış olduğunuz lisanslı veya internetten indirdiğimiz ücretsiz antivirüs yazılımlarını bilgisayarınıza yüklüyoruz.Antivirüs yükleme konusunda bizden destek alabilirsiniz.

AYLIK BAKIM ANLAŞMASI
Bilgisayarlarınıza aylık bakım anlaşması doğrultusunda bakım yapıyor ve koruyucu önlemler alıyoruz.Bilgisayar aylık bakım anlaşması için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

BİLGİSAYAR FORMAT
Bilgisayarınız virüsler yüzünden veya fiziksel arıza nedeniyle çöktüğünde tekrar format işlemi ile işletim sisteminizi yükleyip kullanabilir hale getiriyoruz.Bilgisayar format desteği için telefonlarımız her zaman müsait.

KABLOSUZ İNTERNET KURULUM
Evde veya işyerin de kullandığınız kablosuz internet veya yeniden kablosuz ağ sistemi kurmak için gerekli desteği veriyoruz.Kablosuz internet kurulumu için lütfen bizi arayınız.

NETWORK KURULUMU
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ olarak biz şirketinize veya evinizde network ağı kurabiliyoruz.Kablolu veya kablosuz network ağı için lütfen bizi arayanız.

DONANIM YÜKSELTME
Bilgisayarınızdaki eski parçalar yenisiyle değişilip ram yükseltme,ekran kartı değişimi cpu veya anakart değişimi işlerini yapıyoruz.

TİCARİ YAZILIMLAR
İşletmenizde kullanmış olduğunuz ticari yazılımlar yetkili destek merkeziyle irtibat kurularak bilgisayarlarınıza tekrar yüklenir.

BİLGİSAYAR TEMİZLEME
Bilgisayar kasalarının içi zaman içinde aşırı tozlanmakta ve toz bilgisayar parçalarına zarar vermektedir.Bilgisayar tamir işlemi gerçekleştirmek zorunda kalmamak için biz özel olarak bilgisayar temizleme işlemi yapmaktayız.

NETWORK SORUNLARI
Network sorunları iş akışını bozmakta ve verimliliği düşürmektedir.Karşılaştığınız network sorunları için lütfen bizi arayınız.

EKRAN TAMİRİ
Tüplü veya lcd ekran tamiri hizmetimiz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YAZICI TAMİRİ
 Her marka yazıcı tamiri (çok eski ve atıl olmadığı sürece) işlemleri yazıcı tamir merkezinde yapıldıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.

PARÇA DEĞİŞİMİ
İsteğe bağlı bilgisayar parçası değişimi veya arızalı bilgisayar parçası değişimi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

VİRÜS TEMİZLEME
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

VERİ YEDEKLEME
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Bilgisayar Tamir Bakım Merkezi

ACİL İSTANBUL BİLGİSAYAR SERVİSİ İÇİN MÜŞTERİ HER ZAMAN ÖNEMLİDİR 

Konuya benzer diğer yazılar...