Bilgisayar Format

Bilgisayarınızı ilk aldığınız zaman tam tıkırında çalışır haldeyken üstünden zaman geçtikten sonra bilgisayar ağırlaşmaya başlar,sayfalar geç açılır yani bilgisayarınızın eski performansı yerinde değildir.İşte tam bu noktada devreye acilbilgisayarservisi.net olarak biz gireriz bilgisayarınıza  format atarak bilgisayarınızı  kurtarabiliriz.Diyeceksiniz ki benim bir sürü programım,dosyalarım,resimlerim var hepsi silinecekmi bunada çözüm var.İlk önce dosyalarınızı yedekliyoruz sonra format atıyoruz.Personellerimiz bilgisayar format konusunda uzman ve eğitimlidir.Personellerimiz iş yeri ve evlere servise gelir oem(tam teknik) araçlarla servis hizmeti vermektedir.Personellerimiz bilgisayar format servisinde iken mahremiyetle ilgili konulara özen ve hassasiyet göstermektedir.

Acilbilgisayarservisi.net olarak hizmetlerimiz bununla sınırlı kalmıyor;

Ev ve şirketlere aylık veya daha uzun süreli anlaşma yapıyoruz,donanım yükseltme,parça değişimi,network kurulumu ve sorunları,kablolu-kablosuz internet kurulumu,ticari yazılımlar,antivirüs kurulumu,monitör tamiri,yazıcı tamiri,notebook tamiri ve işletim sistemi yükleme.Prensiplerimiz arasın ilk sırada olan prensip müşteri memnuniyetidir.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI;

ANTİVİRÜS YAZILIMI YÜKLEME
Mevcut lisanslı anti virüs yazılımınız veya bizim tedarik edeceğimiz anti virüs yazılımı bilgisayarınıza yüklenip gereken önlemler alınmaktadır.Antivirüs yazılımı yükleme hizmeti için lütfen bizimle irtibat  kurunuz.

ADSL SORUNLARI

Adsl problemleri,ağ bağlantı sorunları gibi konularda hizmetimiz vardır.Servis sağlayıcı problemleri ve bakım durumları dışında, oluşacak tüm adsl sorunları için bizi arayabilirsiniz.

ANAKART DEĞİŞTİRME
Bilgisayar  anakartında oluşan sorunlar, chip değiştirme işlemlerini anakart değiştirme merkezinde yapıp kapınıza kadar teslim ediyoruz.Anakart değiştirme  için lütfen şirketimizle iletişime geçiniz.

KURUMSAL AYLIK BAKIM ANLAŞMASI
Şirketiniz veya kurumunuzdaki bilgisayarların bakımları,koruyucu önlemlerin alınması,kasa temizliği,virüs temizleme vs gibi önleyici ve koruyucu hizmetlerimiz için kurumsal aylık bakım anlaşması konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BİLGİSAYAR FORMAT
Bilgisayar format işlemleri virüs bulaşması veya fiziksel sorunlar gibi durumlarda işletim sisteminin çökmesi gibi problemlerde gerekli bir işlemdir.Bilgisayar format için bizi aramanız yeterli.

NETWORK SORUNLARI
Network sorunları iş akışını bozmakta ve verimliliği düşürmektedir.Karşılaştığınız network sorunları için lütfen bizi arayınız.

NETWORK KURULUMU                                                 

Birden çok bilgisayarın ortak kaynak kullanımı yazıcı paylaşımı gibi durumlarda network kurulumu gerektirmektedir.Network altyapısı kurulumu için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KABLOSUZ İNTERNET PROBLEMLERİ
İşyerinizde veya kurumunuzdaki kablosuz internet alyapısı sorunları ve  kurulması konusunda bizi arayabilir veya kablosuz internet problemleri irtibat formunu doldurabilirsiniz.

DONANIM YÜKSELTME
Eski veya verimliliği düşük bilgisayar parçalarını daha performanslı parça ile değiştirip donanım yükseltme işlemlerini itina ile yaparız.

TİCARİ YAZILIMLAR
İşletmenizde kullanmış olduğunuz ticari yazılımlar yetkili destek merkeziyle irtibat kurularak bilgisayarlarınıza tekrar yüklenir.

BİLGİSAYAR TEMİZLİĞİ
Bilgisayar kasalarının içi zaman içinde aşırı tozlanmakta ve toz bilgisayar parçalarına zarar vermektedir.Bilgisayar onarım işlemi gerçekleştirmek zorunda kalmamak için acilbilgisayarservisi.net  olarak bilgisayarınıza itina ile temizlik işlemi yapmaktayız.

EKRAN TAMİRİ
Tüplü veya lcd ekran arızaları tamir edilerek bakımı yapılır ve size en kısa sürede ulaştırılır.Ekran tamiri konusunda bizimle irtibata geçiniz.

YAZICI TAMİRİ
Her marka yazıcı tamiri (çok eski olmadığı sürece) işlemleri yazıcı tamir merkezinde yapıldıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.

PARÇA DEĞİŞİMİ
İsteğe bağlı bilgisayar parçası değişimi veya arızalı bilgisayar parçası değişimi için bizimle irtibat kurabilirsiniz veya parça değişimi irtibat formundan bize ulaşabilirsiniz.

VERİ YEDEKLEME

Şahsınız için önemli olan verileriniz, otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

YAZICI PROBLEMLERİ

Yazıcının kağıt sıkıştırma, mürekkep akıtma gibi zaman zaman oluşacak arızalarına destek  bulmak için acil bilgisayar servisi irtibat formu bölümünden yazıcı problemleri hakkında bizimle iletişim  kurabilirsiniz.

DOSYA PAYLAŞIMI SORUNLARI

Ofisinizdeki dosya paylaşımları konusunda zaman zaman problemler yaşanabilmektedir.Telefon desteği ile her türlü dosya paylaşım sorunlarına çözüm bulabilmek için bizi arayabilirsiniz.

VİRÜS TEMİZLEME

Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından özel tarayıcılarla itina ile temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kasa sürede yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 “Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır”

Konuya benzer diğer yazılar...