Bilgisayar Bakımı

İstanbul bilgisayarservisi olarak bilgisayar bakımı hizmeti en iyi yaptığımız hizmetlerden biridir.Ev ve işyerlerine aylık bakım anlaşması düzenlenir.Acilbilgisayarservisi.net olarak dürüst ve kaliteli hizmet vermek bizi ayrıca onurlandırmaktadır.İstanbulun tüm semtlerine servisimiz vardır.Bilgisayar bakımı işlemleri yapmak için bizi aramanız yeterlidir.Sizin için en iyi şekilde bu işlemleri yapmak istiyoruz.
Personellerimiz bilgisayar bakımı işlemini yaparken şirketimize özel bakım araçlarıyla hizmet vermektedir.Toz almak işlemi,format,gereksiz dosyaların silinmesi gibi işlemler yapılmaktadır.Ayrıca istediğiniz konulardada işlem yapılabilir.Personellerimiz bilgisayar bakımını yaparken mahremiyetle ilgili konulara özen ve hassasiyet gösterir.
Acil bilgisayar servisi olarak çok işler başarmış ve sürekli teknolojinin takipçisi olarak sizlere daima kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.Dürüstlük, kalite, güven ve uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetler müşterilerimizin memnuniyetini ikiye katlamış, memnuniyetlerini tavsiyeleri ile göstermişlerdir.
Memnuniyetlerinizi tüm dostlarınıza bizi tavsiye ederek gösterebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI;

Network Kurulum
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı kurabilir.Sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyarız.Network kurulumu için bizimle iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Donanım Yükseltme
Acilbilgisayarservisi.net olarak bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir ve eski haline gelir.Eskimiş bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme hizmeti  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aylık  Veya Yıllık Bakım Anlaşması
Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım veya yıllık bakım anlaşması yaparak sorun önleyici çözümler üretiriz.Bilgisayarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.

Monitör Sorun Giderme
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitör  onarımı fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Printer Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parça değiştirme
Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirilmesi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Virüs Temizliği
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizlik hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Verileri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedeklemek konusunda hizmet almak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bağlantı Kesilmesi Problemlerini
Modem,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Ticari Yazılım Yükleme
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Format

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza format  atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden yardım  istemeyiniz.

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımını Yapmak
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

Kablosuz İnternet kurmak

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz internet kurup problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs Programı Yüklemek

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs programı tarafımızca sorunsuz yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs programı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

“Müşteriyi memnun etmek her zaman ilk hedefimizdir”

You may also like...