Bilgisayardan ses geliyor

Bilgisayardan ses geliyor ! problemi masaüstü pc veya laptop kullanıcılarının zamanla karşılaştıkları sorunlardan birisidir.Aşırı toz,kir,nem bu hataya sebep olmakta ve eğer önlem alınmazsa anakart veya power supply arızasına neden olabilmektedir.İstanbul acil bilgisayar servisi olarak yerinde servis tamir bakım onarım hizmetleri ile bilgisayardan ses geliyor sorununa en ideal çözüm olan pc kasa temizleme işlemini yapabilmekteyiz.Sizde bilgisayar kasasının içini açıp kompresor ile temizlerseniz bu problemden kurtulabilirsiniz.Bilgisayardan ses geliyor diye bizi arayan müşterilerimiz için yerinde bilgisayar temizleme hizmeti vermekteyiz.Bu konuda bilgi almak için bilgisayar destek hattını arayabilir bu konuda bilgiyi alabilirsiniz.Amacımız her zaman müşteri verimliliğini artıracak çözümler üretmektir.

 

İstanbul Bilgisayar Tamir Merkezi Yaptığımız İşlerden Bazıları

Windows Update
Windows işletim sistemi sağlıklı çalışması için update yapılması gerekmektedir.Bu konuda çalışmalarımızı yapıyoruz ve windowsu güncel hale getiriyoruz

Monitör Tamiri
Bilgisayar ekran tamiri işlemleri için destek veriyoruz.Lcd led veya crt ekranları tamiri için bizi arayın.

Pc Onarım
Pc onarım merkezi ile size en kısa sürede çözüm üretiyoruz.Bilgisayar arızaları ve destek konusunda bizi arayabilirsiniz.

Klavye Yazmıyor
Klavyenin sıvı teması veya aşırı  kir ve tozdan dolayı klavye gözenekleri kapanır ve işlevini yerine getiremez. Biz genelde usb klavye sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Windows Açılmıyor
Windows işletim sistemi xp açılmıyor gibi sorunlar çıkmaktadır.Biz windows yükleme,bilgisayar format,windows format gibi işlemlerle problemi çözüyoruz.


İnternet Bağlantısı Kesiliyor
İnternet bağlantısı kesiliyor gibi durumlarla karşılaştığınızda ilk öncelikle internet şirketinizin müşteri hizmetlerini arayarak hattınız ile ilgili bir arıza durumunun olup olmadığını ögrenemlisiniz.Daha sonra destek hattımızı arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Virüs Temizleme
Bilgisayarınıza bulaşan virüslerden sizi kurtarıyoruz.Virüs temizleme işlemi için lütfen bilgisayar destek hattımızı arayabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri Yapılır
Her marka bilgisayar,laptop,yazıcı ve bilgisayar parçaları tamir bakım işlemlerini itina ile çok ucuza yapıyoruz.

 

Bilgisayar çok ısınıyor
Bilgisayar kasasının içi aşırı tozlanmadan dolayı işlevini yitirmiş fan sistemi yüzünden ısınmakta ve bilgisayarı yavaşlatıp bazende zarar vermektedir.

Ekrana Görüntü Gelmiyor
Ekrana görüntü gelmemesinin başlıca sebepi anakart veya ekran kartı arızasıdır.Power supply veya ram arızalarıda zaman zaman ekrana görüntü gelmiyor problemine neden olmaktadır.

Xp Kapanmıyor
Windows xp işletim sistemi kapanmama sorunları yaşanabilmektedir.Hatayı veren parçayı bulup onarmak veya değiştirmek çözüm getirebilmektedir.windows yazılım hatalarıda bu soruna neden olabilmektedir.Daha detaylı çözüm için lütfen bilgisayar destek hattımızı arayınız.

Mouse Görmüyor
Mouse çeşitli sebeblerden dolayı çalışmadığı olabilmektedir.Bilgisayarda ki fiziksel hatalar bu soruna neden olabilmektedir.İşletim sistemi problemleride bu konuda sıkıntı çıkarabilmektedir.

İstanbul Bilgisayar Servisi
İş yerinizde kurumsal bakım anlaşması yapıyoruz ve bilgisayar tamiri,yazıcı  tamiri  gibi hizmetlerimiz vardır.

Veri Yedekleme
Özel veya kurumsal dosyalarınızı yedekliyoruz.Bu hizmetimiz için bilgi almak için destek hattımızı arayabilirsiniz.

Konuya benzer diğer yazılar...