İşletim Sistemi yükleme

 

Bilgisayarıma mavi ekran hatası geliyor,bilgisayarım çok fazla donuyor gibi  sorunlara son.Xp kurma,windows 7 kurma ve diğer işletim sistemi yükleme işlemlerimiz vardır.Acilbilgisayarservisi.net olarak Bilgisayarlarınıza işletim sistemi yükleme işlemini yaparak mavi ekran ve donma vs gibi sorunlardan kurtulmanıza tam destek veririz.Bilgisayarlarınıza xp işletim sistemi yükleme ve windows un ve diğer işletim sistemi yükleme (linux,pardus vs) işlemi yapılır.Firmamızı İSTANBUL’da ev ve işyerlerine servis yapmakta ve aylık bakım anlaşması düzenlenmektedir.Personellerimiz işletim sistemi yüklemede tecrübeli ve profesyonel kişilerdir.
Personellerimiz şirketimize özel oem araçlarla İstanbulun her semtine servis yapmaktadır.Personellerimiz servis sırasındayken şahsınızla ilgili konulara özen ve hassasiyet göstermektedir.

Hizmetlerimizden Bazıları;

Virüs Temizlik
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı elemanlarımız tarafında kısa sürede ve kolayca yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Verileri Yedeklemek
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz  her an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bağlantı Kopma Sorunlarını düzeltmek
Modem ,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle irtibat  kurabilirsiniz.En kısa sürede sorunlarınıza  çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Kablosuz İnterne

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde kurarak kullanmaya uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs Yazılımı yüklemek

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı tarafımızdan yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs proğramı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

Monitör Tamiri
LCD veya CRT ekranlardaki problemler tamir edilip size en kısa sürede getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bu konuda size elimizden gelen desteği vermek için bizi aramanız yeterlidir.Monitör  tamiri fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Printer(yazıcı) Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parça değişimi
Bilgisayarınızdaki problemli parçalar tespit edilip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değişimi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Network Kurulumu
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketi olarak  istediğiniz yere network ağı kurulumu yapılır.Biz sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyacağız.Network kurulumu için bizimle temas kurabilirsiniz.

Donanım Yükseltme hizmeti
Acilbilgisayarservisi.net olarak bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir.Eski bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda elemanlarımız tarafından yükseltilir.Donanım yükseltme işleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Aylık  Veya Yıllık Bakım Anlaşması
Acil bilgisayar servisi olarak kurumunuzla aylık bakım anlaşması yaparak önleyici veya çağrı üzerine çözümler üretiyoruz.Bilgisayarlarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.


Ticari Yazılım Yükleme
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Windows kurulum

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza windows kurulum işlemi gerçekleştirilir.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz bir şekilde yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımı Yapma
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz


“Firmamızın prensipleri arasında bulunan müşteriyi memnun etme prensibi en çok değer verdiğimiz prensiplerden biridir.”

You may also like...