Yerinde Servis

ACİLBİLGİSAYARSERVİSİ.NET olarak İstanbul’un her semtine yerinde servis hizmeti sunmaktayız.Ev ve iş yerleri ile aylık bakım anlaşması düzenlenir.
Yerinde servis hizmeti için, bizi aradığınız andan itibaren yerinde servis hizmetine hemen başlarız ve aracımızla sorunu çözmeye gelir sorunlarınızı çözer o itibaren bize minnet duyacağınızı umuyoruz.
Şirketimizin personelleri alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerdir.Personellerimiz yerinde servis işlemindeyken mahremiyetle ilgili konula hassasiyet gösterip olabildiğince dikka etmektedir.
“PRENSİPLERİMİZ ARASINDA MÜŞTERİ MENFAATİ EN ÜST DÜZEYDEDİR”

Hizmetlerimizden Bazıları;

Ticari Yazılımlar
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Bilgisayar Temizliği Yapma
Bilgisayar kasaları zaman içinde aşırı şekilde tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

 

Network Sorunları
Network yapınızdaki sorunlar için bizi arayabilirsiniz.Ağ kopmaları veya diğer fiziksel hatalar tarafımızca en kısa sürede onarılıp sistemler devreye alınmaktadır.Bizimle network sorunları artık çözümsüz kalmayacak.

Ekran Tamiri
LCD veya CRT ekranlardaki problemler tamir edilip size en kısa sürede getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bu konuda desteğimiz mevcut olup bizi aramanız yeterlidir.Ekran tamiri fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Yazıcı Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parça değişimi
Bilgisayarınızdaki problemli parçalar tespit edilip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değişimi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Virüs Temizliği yapma
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Verileri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bağlantı Kopma Sorunları
Modem ,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Kablosuz İnternet

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs Yazılımı yükleme

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı tarafımızdan yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Destek ekibimizle kontak kurarak antivirüs proğramı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

Network Kurulumu
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı oluşturulur.Biz sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyacağız.Network kurulumu için bizimle temas kurabilirsiniz.

Donanım Yükseltme hizmeti
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ  bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir.Eski bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme işleri için bizimle kontak kurabilirsiniz.

AYLIK BAKIM ANLAŞMASI
Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım anlaşması yaparak önleyici veya çağrı üzerine çözümler üretiyoruz.Bilgisayarlarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.

Windows Format

Windows çöktüğü zaman ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ tarafınca bilgisayarınıza format atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.


You may also like...