Bilgisayar Bakım Onarım

ACİLBİLGİSAYARSERVİSİ.NET İSTANBUL’un Her semtine servis  hizmeti vermekteyiz.Şirketlerle veya evlerle  aylık bakım anlaşması düzenlenir.Şirketimiz yerinde servis hizmeti ile size daha verimli hizmet sunuyor.Bilgisayar bakım onarım hizmetini yerinde servis ile şirketimizin oem araçları ile en kısa sürede hizmetinize sunmaktayız.
Personellerimiz mahremiyetle ilgili konulara en titiz şekilde  hassasiyet ve özen göstermektedir. Konusunda uzman teknik personelimiz aracılığı ile en yeni teknolojik cihazlar kullanılarak marka bağımsız tüm bilgisayar bakım onarımı ve yedek parça temini tarafımızdan titizlik ile yapılmaktadır.
Arıza tespit hızımız ve kalitemizden ödün vermeden istanbul genelinde yaygınlığımızı her geçen gün korumaktayız. Amacımız daima Güven kazanmak, Kaliteli ve uzman çözümler sunarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmek.

 

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI;

Format (işletim sistemi yükleme)

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza format (işletim sistemi yükleme)  atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz

yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden yardım  istemeyiniz.

 

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımını Yapmak
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

 

Kablosuz İnternet kurmak

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz internet kurup problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Antivirüs Programı 

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs programı tarafımızca sorunsuz yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs programı  konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Virüs Temizliği

Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizliği hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Verileri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme konusunda hizmet almak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

 

Bağlantı Kesilmesi Problemlerini giderme
Modem,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

 

Ticari Yazılım 
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

 

Monitördeki Sorunları Giderme
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitördeki Sorunları Giderme fiyatlarımızı incelemek için bizimle iletişim kurunuz.

 

Printer Onarımı
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Parça Değiştirme
Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirme için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

 

“ŞİRKETİMİZİN EN ÖNEMLİ PRENSİBİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST DÜZEYDE TUTMAKTIR.”

You may also like...