Crea Bilgisayar Servisi

        Crea bilgisayar servisi İstanbul’un tüm ilçelerine yerinde servis hizmeti vermektedir.Ayrıca ev ve şirketlerle kumsal  bakım  anlaşması düzenleyerek bilgisayar,yazıcı,moniyör gibi donanımlarınızın temizlik ve bakımını periyodik olarak gerçekleştirmektedir.Crea bilgisayar servisi olarak marka bağımsız bilgisayar,notebook,yazıcı,monitör(crt-lcd) tamir ve bakımı yapılmaktadır.Crea bilgisayar servisi arızalı parçaları ister yerinizde çözer.Sorunu daha ağır bir sorunsa servisimizde çözmekteyiz.Parçaları adresten alıp adrese teslim etmekteyiz.Çalışanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli ve eğitimli kişilerdir.Ayrıca personellerimiz servis işemini yaparken mahremiyetle ilgili konulara özen ve hassasiyet göstermektedir.

Personellerimiz servis hizmetini şirketimize özel araçlar ile yerine getirmektedir. Şirketimiz dürüst ve güvenilir hizmet vermeye her zaman daha öncelik tanır.Crea bilgisayar servisi olarak amacımız İstanbul çapında yagın müşteri kitlesine sahip olmak ve her zaman müşterilerin desteğini sağlamaktır.

” Müşteri güler yüzlü ve dürüst bir hizmeti hak eder”

Şirketimiz kendi menfaatlerinden önce müşterinin sorunlarını nasıl daha iyi ve uygun yollarla çözerim onları düşünür ve uygun fiyatlarla müşteriyi kazanma lüksümüz vardırPrensiplerimiz arasında müşteriye karşı güler yüzlü ve dürüst bir hizmet vermek her zaman en üst sıradadır.Bizim hizmetlerimizden istifade etmek isterseniz bizimle iletişim menüsünden ulaşarak yardım alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

“İlk bilgisayar 1948 yılında yapılmıştır ve bilgisayarlar 1948 den bu yana çok farklı biçimlerde karşımıza çıkmıştır. 20. yüzyılın ortalarındaki ilk bilgisayarlar büyük bir oda büyüklüğünde olup, günümüz bilgisayarlarından yüzlerce kat daha fazla güç tüketiyorlardı. 21. yüzyılın başına varıldığında ise bilgisayarlar bir kol saatine sığacak ve küçük bir pil ile çalışacak duruma geldiler.”

 

Hizmetlerimiz;

 

Antivirüs ProgramıYükleme
Bilgisayarınızı acil bilgisayar servisi olarak virüslere karşı koruyoruz.Antivirüs proğramı kurulum hizmetimizi arayabilirsiniz.

Bilgisayar Açılırken Kapanıyor 
Bu problem bir çok sebepten ötürü meydana gelmektedir. Acil bilgisayar destek servisi olarak bu sorunu çözmek için bizi arayınız.

Network Kurulumu
İstanbul bilgisayar servisi olarak network kurulum hizmeti konusunda sizlere destek veriyoruz.Lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Üsküdar bilgisayar tamir  servisi

İstanbul  Acilbilgisayarservisi.net Üsküdar bilgisayar servisi ve  İstanbul’un her semtine servis hizmeti vermektedir.Acilbilgisayarservisi.net Yerinde servis hizmeti ile müşteri desteğini sağlıyor.

Her Marka Bilgisayar Tamiri Yapılır
Her marka bilgisayar,laptop,yazıcı ve bilgisayar parçaları tamir bakım işlemlerini itina ile çok ucuza yapıyoruz.

İşletim Sistemi(Windows) Kapanmıyor

Bazı windows arızalarından dolayı windows işletim sistemi kapanmama sorunu vermektedir.Müşterilerimize bu konuda destek sağlıyoruz.

Bilgisayar Tamiri
Her marka pc tamiri işlerinizi itina ile yapıyoruz.Bizi aramanız yeterlidir.

İnternet Bağlatısı Kopma Sorunları
Adsl bağlantısı modem arızası,kablo kopması,bilgisayar virüsleri gibi sorunlardan dolayı olmaktadır.  Sorunun çözülmesi için bilgisayar destek hattı’mızı arayabilirsiniz.

Mouse Görmüyor
Mouse arızası dışında anakart bozuk degilse mutlaka görmektedir.Usb mouseler için bilgisayarın algılaması gerekmektedir.

Bilgisayar Açılmıyor

Elektrik sorunları bilgisayarın açılmamasına neden olabilmektedir.Bazen anakart arızası,power supply arızası bu hataya neden olmaktadır.

Pc Açılırken Donuyor
Bu hata ile karşılaştığınız panik yapmadan bizi arayınız.Bilgisayarınızda virüs olabilir,anakart arızası olabilir.Fişi çekin ve acil bilgisayar destek hattını arayınız.

Sultanbeyli bilgisayar  servisi

Sultanbeyli bilgisayar  servisi İstanbul’un her semtine servis çekmektedir.

Sancaktepe Bilgisayar Servisi

Sancaktepe bilgisayar servisi istanbul’un her semtine servis hizmeti vermektedir.Acilbilgisayarservisi.net hizmette sınır tanımıyor.

Bilgisayar Açılırken Kapanıyor
Bu problem bir çok sebepten ötürü meydana gelebilir. Acil bilgisayar destek servisi olarak bu sorunu çözmek için bizi arayınız.

Kartal bilgisayar servisi

Acilbilgisayar servisi.net İstanbul’un Kartal ilçesindede hizmet vermektedir.Acilbilgisayarservisi.net hizmette sınır tanımıyor.

Bilgisayar Açılmıyor Neden

Bilgisayar elektrik arızaları,fiziksel parça arızaları veya yazılım hataları nedeniyle zaman zaman açılmadığı olabilmektedir.Bu durumların tespit edilip hatanın kalıcı olarak onarılması konusunda destek verebilmekteyiz.İstanbul bilgisayar servisi olarak bizi arayabilirsiniz.

Bilgisayar Temizleme
Bilgisayar içinin temizlenmesi,fan temizliği,fan değişimi gibi bilgisayar temizlik işlemlerini yapıyoruz.

Klavye yazmıyor

Klavye yazmıyor diyorsanız bunun için klavyeyi değişip çözüm arayabilirsiniz.İstanbul bilgisayar servisi haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Bilgisayara Görüntü Gelmiyor

Pc görüntü gelmiyor ise bilgisayarın elektrik bağlantısını kesip acil olarak bilgisayar servisi çağırınız çünkü bu problemin bir çok nedeni vardır.

Monitöre  Görüntü Gelmiyor neden 

Ekran kartının arızalanması,monitörün bozulması gibi nedenlerden dolayı ekrana görüntü gelmeye bilir.Bu arızanın çözülmesi için detaylıca incelenmesi gerekmektedir

Bilgisayar Açılmıyor Neden

Bilgisayar açılmıyor neden diyorsanız bunun nedenlerinden birisi elektrik sorunudur.Ekran sorunları da neden olabilmektedir.

Donanım Yükseltme Hizmeti
Bilgisayarınızdaki eski anakart,ram,işlemci,hard disk,ekran kartı gibi parçaların değişim işlemini yapıyoruz ve donanım yükseltiyoruz.

Bilgisayar Kapanmıyor
Anakart arızası,harddisk sorunu,ram arızası gibi arızalar elektrik sorunları bu hataya neden olmaktadır

Verileri Yedekleme
Veri yedekleme hizmetimiz ile istediğiniz verileri yedekleriz.İlerleyen zamanlarda önünüze çıkacak sorunlarda aldığınız yedekler çok işinize yarayacaktır.

İstanbul Bilgisayar Servisi
İş yerinizde kurumsal bakım anlaşması yapıyoruz ve bilgisayar tamiri,yazıcı  tamiri  gibi hizmetlerimiz vardır.

Bilgisayar Devamlı Reset Atıyor
Anakart sorunları bilgisayar virüsleri bu arızaya neden olmaktadır.Elektrik voltaj düşmeleri de bu hatayı vermektedir.Bizi arayın bu sorunlarınız çözelim.


You may also like...