Bilgisayara Format At

 

Acilbilgisayarservisi.net olarak itina ile bilgisayara format atılır.Bilgisayara format atmamızın nedeni, bilgisayarınızın işletim sistemi çökmesi nedeniyle oluşur.İşletim sistemi çökmesinin nedeni ise bilgisayara virüs girmesi ve bazı hatalardan dolayı kaynaklanır.İstanbul’un her semtine servisimiz vardır.Ayrıca ev ve şirketlerle kurumsal bakım anlaşması düzenleyip bilgisayarınızın performansını yükseltmekteyiz.Yerinde servis hizmeti ile sizi zahmetten kurtarıyoruz.Adresten alıp adrese teslim.Eğer sorun yerinde çözülebilir ise ev veya işyerinizde çözüm sağlamaktayız.Bilgisayara format attırmak istiyorsanız bizi arayın adresinize gelelim.Acilbilgisayarservisi.net olarak amacımız kendimizi İstanbul çapında iyice yaygınlaştırmak ve müşteriyi kendimize bağlamaktır.Prensiplerimiz arasında daima müşteriyi güler yüzle karşılamak ve müşterilere karşı doğru dürüst olmaktır.Bizim hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizi arayın adresinize gelelim.

 

İSTANBUL BİLGİSAYAR SERVİSİ HİZMETLERİ;

 

SULTANBEYLİ BİLGİSAYAR SERVİSİ

Sultanbeyli Bilgisayar Servisi İstanbul’un hersemtine yerinde servis hizmeti ile kalitemizi İstanbul çapında artırıyoruz.Sultanbeyli bilgisayar servisine ulaşmanız için iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

İNTERNET ADSL BAĞLANTI KOPMASI SORUNLARI
Modem ,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

BİLGİSAYAR FORMAT
Windows çöktüğü zaman ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ tarafınca bilgisayarınıza format atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.

KABLOSUZ İNTERNET
İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde devreye alıp size uygun hale getiriyoruz.Bize bu konuda telefon etmeniz yeterlidir.

TİCARİ YAZILIMLAR
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

NETWORK SORUNLARI
Network yapınızdaki sorunlar için bizi arayabilirsiniz.Ağ kopmaları veya diğer fiziksel hatalar tarafımızca en kısa sürede onarılıp sistemler devreye alınmaktadır.Bizimle network sorunları artık çözümsüz kalmayacak.

EKRAN TAMİRİ
LCD veya CRT ekranlardaki problemler tamir edilip size en kısa sürede getirilmektedir.Acil bilgisayar servisiolarak bu konuda desteğimiz mevcut olup bizi aramanız yeterlidir.Ekran tamiri fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

YAZICI TAMİRİ
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

PARÇA DEĞİŞİMİ
Bilgisayarınızdaki problemli parçalar tespit edilip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değişimi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

VİRÜS TEMİZLEME
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

VERİ YEDEKLEME
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

NETWORK KURULUMU
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı oluşturulur.Biz sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyacağız.Network kurulumu için bizimle temas kurabilirsiniz.

İstanbul Acil bilgisayar servisi

İstanbul’un her semtine servisimiz bulunmakatadır.Yerinde servis hizmeti ile sizin zahmet çekmenize gerek yok.Adresten alıp adrese teslim işlemi ile rahatlıyorsunuz.

 

ANTİVİRÜS YAZILIMI YÜKLEME
İsteğiniz doğrultusundaBilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı yüklenir.

BİLGİSAYAR TEMİZLEME
Bilgisayar kasaları zaman içinde aşırı şekilde tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

DONANIM YÜKSELTMEK
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ  bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir.Eski bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme işleri için bizimle kontak kurabilirsiniz.

Konuya benzer diğer yazılar...