Pc Tamiri

İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır, şirketlerle aylık veya daha uzun süreli bakım anlaşması yapılır.Personellerimiz pc tamiri konusunda eğitimli ve tecrübelidir.
Belki de hayatınızın en değerli bilgi,belge,  fotoğraflarınızın  bulunduğu bilgisayarınızın, günün birinde bozulacağı düşüncesi bile size korkunç gelebilir.Bunu engel olabilmek için elinizden geldiğince bilgisayarınıza iyi bakmaya ve özenli kullanmaya dikkat edersiniz. Ama nihayetinde o da elektronik bir alet ve arıza yapmaması imkansız gibidir. Ama artık   sizi Acil Pc  tamiri hizmetimizle tanıştırarak bunlara son veriyoruz. Bilgisayar tamiri konusunda, yıllardır tecrübesi olan  Acil Pc tamiri hizmetimiz bilgisayar arızalanmalarını kabus olmaktan çıkarıyor. Tecrübeli ve güvenilir personelimiz,bilgisayar tamirindeki bilgileri yedekleyip, hızlı ve garantili şekilde sorunu gidermeye çalışır. Sorunları giderip  Pc tamiri yapıldıktan sonra verileriniz bilgisayarınıza aynı şekilde yüklenir ve bilgisayarınıza hiç bir sorun olmamış gibi tekrar kullanabilirsiniz.
Genellikle elektriksel sorunlar yüzünden yazılımsal ve donanımsal arıza ile karşı karşıya kalan bilgisayarların tamirinde, anakart arızası tespiti, ekran kartı ve monitör onarımı yapılarak yanmış veya hasar görmüş parçalar kurtarılıyor. Format, virüs temizleme, data ve veri kurtarma, network kurulumu,network sorunları,kablosuz internet,ticari yazılım ve donanım yükseltme gibi işlemler de hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.
“MÜŞTERİ MENFAATİ BİZİM İÇİN ÖN PLANDADIR”

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI :

İnternet Bağlantı Sorunları
Modem ,virüs,adsl ve alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı  internet bağlantısı problemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.En kısa zamanda sorunlarınıza çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Antivirüs Yazılımı Yükleme
Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı tarafımızdan yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Destek ekibimizle iletişim  kurarak antivirüs programı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

 

Aylık Bakım Anlaşması

Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım anlaşması yaparak önleyici veya çağrı üzerine çözümler üretiyoruz.Bilgisayarlarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.

Kablosuz İnternet
İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde devreye alıp size uygun hale getiriyoruz.Bize bu konuda telefon etmeniz yeterlidir.

Bilgisayar Format

Windows çöktüğü zaman ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ tarafınca bilgisayarınıza format atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.

Network Kurulumu
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı oluşturulur.Biz sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyacağız.Network kurulumu için bizimle temas kurabilirsiniz.

DONANIM ARTIRMA
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ  bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir.Eski bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ticari Yazılımlar
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Bilgisayar Temizlik
Bilgisayar kasaları zaman içinde aşırı şekilde tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

Network Sorunları Giderme
Network yapınızdaki sorunlar için bizi arayabilirsiniz.Ağ kopmaları veya diğer fiziksel hatalar tarafımızca en kısa sürede onarılıp sistemler devreye alınmaktadır.Bizimle network sorunları artık çözümsüz kalmayacak.

Monitör Tamiri
LCD veya CRT ekranlardaki problemler tamir edilip size en kısa sürede getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bu konuda desteğimiz mevcut olup bizi aramanız yeterlidir.Ekran tamiri fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Yazıcı Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Veri Yedekleme

Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Parça Değişimi
Bilgisayarınızdaki problemli parçalar tespit edilip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değişimi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Virüs Temizleme
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 


Konuya benzer diğer yazılar...