Dizüstü Tamiri

 

 

ACİLBİLGİSAYARSERVİSİ.NET olarak Dizüstü-Notebook Servisi – Notebook Tamir işlerini marka gözetmeksizin tüm notebook, netbook, laptop, dizüstü tamirini, bakımları desteğini müşterilerine sunmaktadır. Notebook tamiri, notebook temizliği, notebook periyodik bakımı yapılır.Ayrıca İstanbul’un her semtine servisimiz mevcuttur ve şirketlerle aylık veya daha uzun süreli kurumsal bakım anlaşmasıda yapıyoruz.
Servisimizi şirkete özel araçlarla yerine getirmekteyiz bizim hizmetimizden yararlanmak için iletişim hattından ulaşabilirsiniz.Amacımız daima müşteri memnuniyetini kazanmak ve müşteriye güven vermektir .

Size sunduğumuz hizmetlerden bazıları;


 

Bağlantı Kesilmesi Problemlerini giderme
Modem,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

 

Ticari Yazılım 
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

 

Monitördeki Sorunları Giderme
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitördeki Sorunları Giderme fiyatlarımızı incelemek için bizimle iletişim kurunuz.

Antivirüs Programı 

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs programı tarafımızca sorunsuz yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs programı  konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Virüs Temizliği

Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizliği hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Format (işletim sistemi yükleme)

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza format (işletim sistemi yükleme)  atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz

yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden yardım  istemeyiniz.

 

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımını Yapmak
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

 

Verileri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme konusunda hizmet almak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

 

Printer Onarımı
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Parça Değiştirme
Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirme için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

Kablosuz İnternet kurmak

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz internet kurup problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE MENFAATİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR”

You may also like...