Google başlangıç sayfası yap

internet Google başlangıç sayfası yapİnternet explorer google başlangıç sayfası yapmak için internet explorer’den araçlar menüsüne tıklayın, açılan pencerede internet seçeneklerine tıklayın ve açılan sayfada giriş sayfası yazan yerde kutucuğa şu adresi yazın http://www.google.com.tr ve  pencerenin sağ alt tarafında uygula butonuna tıklayın ve tamama tıklayın bitirin.

Acilbilgisayarservisi.net olarak istanbul’un her semtine servisimiz vardır.İstanbul ev ve şirketlere yerinde servis hizmeti vermekteyiz.Ayrıca ev ve şirketlere kurumsal bakım anlaşması düzenleyip bilgisayarınızın sorunlarını düzenli olarak gelip çözelim.Acilbilgisayarservisi.net olarak amacımız kendimizi İstanbul çapında iyice yaygınlaştırmak ve  kendimizi müşteriye bağlamaktır.Bizim hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz iletişim menüsünden bizi arayarak ulaşabilirsiniz.Prensiplerimiz arasın daima müşteriye güvenilir, dürüst bir hizmet sunmak  ve müşteriye güler yüzle hizmet vermektir.

 

Acilbilgisayarservisi.net olarak hizmetlerimizden bazıları;

 

Kablosuz İnterne

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs Programı Yükleme

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı tarafımızdan yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs proğramı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

Monitör Onarımı
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitör  onarımı fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Sultanbeyli Bilgisayar Servisi

İstanbul ‘un her semtine hizmet veren bilgisayar servisi olarak.Hizmette sınır tanımıyoruz .Bİzimle birlikte hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşın.

Printer(yazıcı) Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

explorer Google başlangıç sayfası yap

Parça değiştirilmesi
Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirilmesi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Virüs Temizlik
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizlik hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Verileri Yedeklemek
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedeklemek konusunda hizmet almak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bağlantı Kopma Sorunlarını düzeltmek
Modem ,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Network Kurulumu
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı oluşturulur.Biz sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyacağız.Network kurulumu için bizimle temas kurabilirsiniz.

Donanım Yükseltme hizmeti
Acilbilgisayarservisi.net olarak bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir.Eski bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme işleri için bizimle kontak kurabilirsiniz.

Ticari Yazılım Yükleme
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Windows kurulum

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza windows kurulum işlemi gerçekleştirilir.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımı Yapma
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

Sancaktepe Bilgisayar Servisi

Sancaktepe bilgisayar servisi istanbul’un her semtine yerinde servis hizmeti vermektedir.Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşın.

Aylık  Veya Yıllık Bakım Anlaşması
Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım anlaşması yaparak önleyici veya çağrı üzerine çözümler üretiyoruz.Bilgisayarlarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.

arayin bizi sorunlarinizi cozelim2 Google başlangıç sayfası yap

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 8.9/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +7 (from 7 votes)
bosluk
İstanbul Bilgisayar Tamir Servisi Son Yazılar FriendFeed
İstanbul Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi

Son Yazılar

Son YorumlarAcil Bilgisayar Servisi
İstanbul Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Anasayfa > google başlangıç sayfası yap