Mouse çalışmıyor

mouse calismiyor Mouse çalışmıyorMouse çalışmıyor sorunu genel olarak tüm kullanıcılarımızın zaman zaman karşılaştıkları problemin başında gelmektedir.Mouse arızalarının bir çok çözümü vardır.Önemli olan bilgisayar servisi tarafından arızanın en kısa zamanda tespit edilip onarım işleminin yapılmasıdır.Mouse  çalışmıyor probleminin başlıcaları anakart arızası,işlemci arızası,usb arızası,elektriksel arızalar,power suppy arızası gibi arızalardan veya yazılım tabanlı sorunlardan kaynaklanmaktadır.Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayar format,windows kurulum,anarkart tamiri,ram tamiri,bilgisayar tamiri,internet sorunları gibi konularda istanbulun yerinde servis olarak hizmet verebilmekteyiz.Amacımız her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Lütfen mouse çalışmıyor arızası için bilgisayar destek hattımızı arayarak bizden bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayar çok ısınıyor
Bilgisayar kasasının içi aşırı tozlanmadan dolayı işlevini yitirmiş fan sistemi yüzünden ısınmakta ve bilgisayarı yavaşlatıp bazende zarar vermektedir.

Ekrana Görüntü Gelmiyor
Ekrana görüntü gelmemesinin başlıca sebepi anakart veya ekran kartı arızasıdır.Power supply veya ram arızalarıda zaman zaman ekrana görüntü gelmiyor problemine neden olmaktadır.

Xp Kapanmıyor
Windows xp işletim sistemi kapanmama sorunları yaşanabilmektedir.Hatayı veren parçayı bulup onarmak veya değiştirmek çözüm getirebilmektedir.windows yazılım hatalarıda bu soruna neden olabilmektedir.Daha detaylı çözüm için lütfen bilgisayar destek hattımızı arayınız.

Mouse Görmüyor
Mouse çeşitli sebeblerden dolayı çalışmadığı olabilmektedir.Bilgisayarda ki fiziksel hatalar bu soruna neden olabilmektedir.İşletim sistemi problemleride bu konuda sıkıntı çıkarabilmektedir.

mouse çalımıyor Mouse çalışmıyor

İstanbul Bilgisayar Servisi
İş yerinizde kurumsal bakım anlaşması yapıyoruz ve bilgisayar tamiri,yazıcı  tamiri  gibi hizmetlerimiz vardır.

Veri Yedekleme
Özel veya kurumsal dosyalarınızı yedekliyoruz.Bu hizmetimiz için bilgi almak için destek hattımızı arayabilirsiniz.

Monitor Tamiri
Monitor tamiri hizmetimizle tüplü crt ekran ve lcd ekranları tamir bakımları yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Windows Update
Windows işletim sistemi sağlıklı çalışması için update yapılması gerekmektedir.Bu konuda çalışmalarımızı yapıyoruz ve windowsu güncel hale getiriyoruz

Pc Onarım

Pc onarım merkezi ile size en kısa sürede çözüm üretiyoruz.Bilgisayar arızaları ve destek konusunda bizi arayabilirsiniz.

Klavye Yazmıyor
Klavyenin sıvı teması veya aşırı  kir ve tozdan dolayı klavye gözenekleri kapanır ve işlevini yerine getiremez. Biz genelde usb klavye sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Windows Açılmıyor
Windows işletim sistemi xp açılmıyor gibi sorunlar çıkmaktadır.Biz windows yükleme,bilgisayar format,windows format gibi işlemlerle problemi çözüyoruz.

İnternet Bağlantısı Kesiliyor
İnternet bağlantısı kesiliyor gibi durumlarla karşılaştığınızda ilk öncelikle internet şirketinizin müşteri hizmetlerini arayarak hattınız ile ilgili bir arıza durumunun olup olmadığını ögrenemlisiniz.Daha sonra destek hattımızı arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Virüs Temizleme
Bilgisayarınıza bulaşan virüslerden sizi kurtarıyoruz.Virüs temizleme işlemi için lütfen bilgisayar destek hattımızı arayabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri Yapılır
Her marka bilgisayar,laptop,yazıcı ve bilgisayar parçaları tamir bakım işlemlerini itina ile çok ucuza yapıyoruz.

mouse  tamir   servisi1 Mouse çalışmıyor

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 6.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 2 votes)
bosluk
İstanbul Bilgisayar Tamir Servisi Son Yazılar FriendFeed
İstanbul Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi

Son Yazılar

Son YorumlarAcil Bilgisayar Servisi
İstanbul Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Anasayfa > fare çalışmıyor