Silinen Dosyaları Geri Getirme

ACİLBİLGİSAYARSERVİSİ.NET olarak İSTANBUL’un her semtine servisimizi seferber etmekteyiz.Ev ve iş yerleriyle aylık bakım anlaşması düzenlenir.Bilgisayarınızdaki dosyayı tamamen sildiniz çöp kutusundan bile ve sonra lazım oldu diyelim ve nasıl gerigetirceğinizden kuşkulusunuz siz dert etmeyin acilbilgisayarservisi.net için çok basit bir iş sizin yapacağınız tekşey bize ulaşıp adresinizi bildirin yada bilgisayarınızı bize getirmektir.
Gerisi bizim yapacağımız iş.Şirketimizdeki personeller silinen dosyaları geri getirme konusunda uzmanlaşmış deneyimli ve eğitimli kişilerdir.Silinen dosyarı geri getirme konusunda mahremiyetle ilgili konulara personellerimiz özen ve hassasiyet göstermektedir.Şirketimizin özel araçlarıyla yaptığımız hizmet tam donanımlı (oem)araçlardır.

 

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI;

Monitördeki Sorunları Giderme
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitör  onarımı fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Printer Onarımı
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parça Değiştirme
Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirmek için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

 

Virüs Temizliği

Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizliği hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Verileri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme konusunda hizmet almak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bağlantı Kesilmesi Problemlerini giderme
Modem,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Ticari Yazılım 
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Format

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza format  atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden yardım  istemeyiniz.

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımını Yapmak
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

Kablosuz İnternet kurmak

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz internet kurup problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs Programı 

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs programı tarafımızca sorunsuz yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs programı  konusunda bilgi alabilirsiniz.

 


”Şirketimizin en önemli prensibi müşteriyi memnun etmektir.”

Konuya benzer diğer yazılar...