Kablosuz Mouse Çalışmıyor

Kablosuz mouse çalışmıyor neden?Bunların sebeblerinden bazıları şöyle olabilir;mouse’un pili bitmiş,usb wireless arızalanmış olabilir veya yazılım hataları olabilir.Bu tür sorunlarla karşılaşıyor sanız acil bilgisayar servisini arayıp yardım alabilirsiniz.Acilbilgisayarservisi.net olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servis çekmekteyiz.Ayrıca şirketlerle aylık veya daha uzun süreli bakım anlaşması düzenlenir.Acilbilgisayarservisi.net servis işlemini gerçekleştirirken şirketimize özel oem araçlar ile servis işlemini gerçekleştimekteyiz.Personellerimiz servis işlemini müşteriyi memnun sağlayacak şekilde ve güler yüzle yapmaktadır.Ayrıca personellerimiz servis sırasında iken mahremiyetle ilgili konulara özen ve hassasiyet göstermektedir.Bizimle birlikte hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz iletişim hattından bize ulaşıp adres bilgilerinizi ve isminizi bildirmeniz yeterlidir.Amamcımız daima müşteriyi kazanmak ve müşterinin menfaatlerini düşünmekdir.Kendimizi İstanbul çapında en iyi bilgisayasar servisi haline getirmektir.

 

İstanbul bilgisayar servisi olarak hizmetlerimizden bazıları;

Windows Açılmıyor

Windows işletim sistemi xp açılmıyor gibi sorunlar çıkmaktadır.Biz windows yükleme,bilgisayar format,windows format gibi işlemlerle problemi çözüyoruz.

Xp Kapanmıyor
Windows xp işletim sistemi bazen kapanmama sorunu vermektedir.Bu konunun detaylıca incelenmesi gerekmektedir.

Pc Onarım
Pc onarım merkezi ile size en kısa sürede çözüm üretiyoruz.Bilgisayar arızaları ve destek konusunda bizi arayabilirsiniz.

Klavye Yazmıyor
Klavyenin sıvı teması veya aşırı  kir ve tozdan dolayı klavye gözenekleri kapanır ve işlevini yerine getiremez. Biz genelde usb klavye sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Windows Update
Windows işletim sistemi sağlıklı çalışması için update yapılması gerekmektedir.Bu konuda çalışmalarımızı yapıyoruz ve windowsu güncel hale getiriyoruz

Monitör Tamiri
Bilgisayar ekran tamiri işlemleri için destek veriyoruz.Lcd led veya crt ekranları tamiri için bizi arayın.

Modem Işığı Yanmıyor
Modem ışığının yanmama nedenleri arasında internet bağlantısının kesik olması veya elektirksel sorunlar yer almaktadır.

Windows Kapanmıyor
Bazı windows arızalarından dolayı windows işletim sistemi kapanmama sorunu vermektedir.Müşterilerimize bu konuda destek sağlıyoruz.

Virüs Temizleme
Bilgisayarınıza bulaşan virüslerden sizi kurtarıyoruz.Virüs temizleme işlemi için lütfen bilgisayar destek hattımızı arayabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri Yapılır
Her marka bilgisayar,laptop,yazıcı ve bilgisayar parçaları tamir bakım işlemlerini itina ile çok ucuza yapıyoruz.

Dosya Yedekleme
Sizin ve işletmeniz için önemli olan dosyaları yedekliyoruz.Hemen arayın bilgi verelim.

Mouse Tanımıyor
Mouse arızası dışında anakart bozuk degilse mutlaka görmektedir.Usb mouseler için bilgisayarın algılaması gerekmektedir.

Bilgisayar Açılmıyor
Fiziksel parça arızaları,yazılım sorunları veya bilgisayar virüsleri nedeniyle bilgisayar açılmayabilir.Elektrik tesisatını kontrol edip her hangi bir kaçak olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

Kasadan Ses Çıkıyor
Bilgisayar kasasının aşırı tozlanmasın dan dolayı ses çıkardığı zaman zaman görülmektedir. Bilgisayar temizleme işlemi yapıldıktan sonra şikayet azalmaktadır.

Bilgisayara Görüntü Gelmiyor
Elektriksel hatalar,ekran kartı arızası,işlemci arızası,ram arızası,ana kart arızası veya elektriksel problemler bu konuda sıkıntı çıkmaktadır.

Pc Ses Çıkmıyor
Hoperlor arızası veya bilgisayardan sesin kısılması neticesinde bu tip hatalarla kaşılaşmaktayız.Bizi arayıp destek alabilirsiniz.

Bilgisayar Kapanmıyor
Bilgisayar kapanmıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.Hatayı veren parçayı veya yazılım sorununu bulup çözüm işlemi yapılabilmektedir.

Klavye Çalışmıyor
Klavye çalışmaması yazıların yazılmaması şeklinde yorumlanmaktadır.Klavye çalışmıyor diyorsanız bunun için klavyeyi değişip çözüm arayabilirsiniz.

İstanbul Gezici Bilgisayar Servisi
İstanbul gezici bilgisayar servisi mobil olarak hizmetinize girmiştir.Her türlü sorunlar için bizi arayabilirsiniz.

 

You may also like...