Bilgisayar Servisi

Acil Bilgisayar Servisi olarak firmamız İstanbul avrupa ve anadolu yakasında özel bilgisayar servisi hizmeti vermektedir.Kişisel veya kurumsal bilgisayar servis talebiniz, marka bağımsız, konusunda deneyimli personel tarafından yerine getirilirmektedir. Bilgisayar servisi talebi gün içerisinde personel çağırıp sorunlarınızı çözebilirsiniz bizim için müşteri memnuyeti önemlidir. Gün içerisindeki yoğunluğa bağlı olarak aynı gün acil yerinde bilgisayar servisi hizmeti verebilmekteyiz.

Devamlı surette internet bağlantıları kopmaları, devamlı çoğalan bilgisayar virüsleri, hem ev hem ofis bilgisayarlarını her geçen gün daha fazla tehdit etmeye ve verimliliğinizi düşürmeye devam etmektedir. Bazen çizim yaparken,bazen muhasebe programınıza bilgi girerken veya işlerin yoğun olduğu sırada sizden rapor istenildiğinde aniden elektrikler gitti ve bilgisayarınız bir daha açılmadı işte bu anda biz sizin yardımınıza yetişiyoruz.Bilgisayarınızı en kısa sürede onarıp sizi zamandan kazanmanızı ve kalıcı olarak sorunlara veda etmenizi sağlıyoruz.Sorunlar problemler hiç bir zaman bitmez, tükenmez, önemli olan çözümü kimin vereceğini bilmek ve biraz sabır.
Sadece Bir Telefonunuzu Bekliyoruz.Bilgisayar servisi hemen kapınızda sadece arayın.”Acil bilgisayar servisi olarak amacımız kesintisiz müşteri memnuniyetidir.”

Lütfen numaramızı ajandanıza,telefonunuza kaydediniz ve herhangi bir problem anında bizi arayınız biz en kısa sürede size uzaktan veya yerinizde çözüm üretmeye hazırız.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI :

İNTERNET ADSL BAĞLANTI KOPMASI SORUNLARI
Modem ,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

ANTİVİRÜS YAZILIMI YÜKLEME
Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı tarafımızdan yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Destek ekibimizle kontak kurarak antivirüs proğramı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

AYLIK BAKIM ANLAŞMASI
Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım anlaşması yaparak önleyici veya çağrı üzerine çözümler üretiyoruz.Bilgisayarlarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.

BİLGİSAYAR FORMAT
Windows çöktüğü zaman ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ tarafınca bilgisayarınıza format atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.

KABLOSUZ İNTERNET
İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde devreye alıp size uygun hale getiriyoruz.Bize bu konuda telefon etmeniz yeterlidir.

NETWORK KURULUMU
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı oluşturulur.Biz sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyacağız.Network kurulumu için bizimle temas kurabilirsiniz.

DONANIM YÜKSELTME
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ  bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir.Eski bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme işleri için bizimle kontak kurabilirsiniz.

 

 

 

TİCARİ YAZILIMLAR
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

BİLGİSAYAR TEMİZLEME
Bilgisayar kasaları zaman içinde aşırı şekilde tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

NETWORK SORUNLARI
Network yapınızdaki sorunlar için bizi arayabilirsiniz.Ağ kopmaları veya diğer fiziksel hatalar tarafımızca en kısa sürede onarılıp sistemler devreye alınmaktadır.Bizimle network sorunları artık çözümsüz kalmayacak.

EKRAN TAMİRİ
LCD veya CRT ekranlardaki problemler tamir edilip size en kısa sürede getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bu konuda desteğimiz mevcut olup bizi aramanız yeterlidir.Ekran tamiri fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

YAZICI TAMİRİ
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

PARÇA DEĞİŞİMİ
Bilgisayarınızdaki problemli parçalar tespit edilip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değişimi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

VİRÜS TEMİZLEME
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

VERİ YEDEKLEME
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

İSTANBULUN HER YERİNE BİLGİSAYAR SERVİSİ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

You may also like...