Windows kurulumu

 

Bilgisayarınız çöktüğü zaman yeni işletim sistemi yani windows kurulumu gerekir.Acilbilgisayarservisi.net olarak sizin bilgisayarınıza işletim sistemini yani windows kurulumunu itina ile yapıyoruz istediğiniz sürümleri kurabiliriz.

Şirketimizin yerinde servis hizmet ile sizin yerinizde ister kendi firmamızda yükleyelim.Adresten alıp adrese teslim ile sizi sıkıntılardan kurtarıyoruz.İstanbul’un her semtine servisimiz bulunmaktadır.Ayrıca şirketlerle kurumsal aylık bakım anlaşması düzenlenir.

Şirketimizin prensipleri arasında müsteri memnuniyeti en üst sıradadır.Bizim hizmetimizden yaralanmak için bizi aramanız yeterlidir.

 

 

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI;

 

 

Kablosuz İnternet kurmak

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz internet kurup problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Parça Değiştirme

Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirme için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Antivirüs Programı 

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs programı tarafımızca sorunsuz yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüs programı  konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Printer Onarımı

Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Verileri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme konusunda hizmet almak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Virüs Temizliği

Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizliği hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Format (işletim sistemi yükleme)

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza format (işletim sistemi yükleme)  atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz

yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden yardım  istemeyiniz.

Bağlantı Kesilmesi Problemlerini giderme
Modem,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

 

Monitördeki Sorunları Giderme
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitördeki Sorunları Giderme fiyatlarımızı incelemek için bizimle iletişim kurunuz.

 

Ticari Yazılım 

ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Bilgisayar Temizlik Ve Bakımını Yapmak
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

 

 

 

“FİRMAMIMIZIN PRENSİPLERİ ARASINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖN PLANDADIR.”

You may also like...