Bilgisayar Yeniden Başlıyor

Bilgisayar yeniden başlıyor neden mi ? bu bir elektrik sorunu olabileceği gibi anakart arızasından da kaynaklanmaktadır.Ram arızası,cpu arızası,elektrik arızaları,power supply sorunları gibi nedenlerden dolayı bilgisayar kendi kendine yeniden başlıyor olabilir.Bilgisayar durduk yere restart atıyorsa bu bakılması gereken ciddi bir sorun olabilir.Bazen sorun fan tozlanması,işlemci fanı arızası gibi nedenlerden de tekrar etmektedir.Windows sorunları bu probleme neden olabilmektedir.Sorun tam olarak anlaşıldıktan sonra bilgisayar format,virüs temizleme,bilgisayar temizleme,windows format gibi işlemler yapılır.Biz istanbul bilgisayar servisi olarak yerinde servis hizmeti veriyoruz.Bilgisayar destek hattımızı arayarak bu konuda bizden yardım alabilirsiniz.

İSTANBUL BİLGİSAYAR DESTEK SERVİSİ

Ekran Tamiri
Bilgisayar ekranı tamir hizmetimiz ile lcd ve crt monitorlerinizi tamir ediyoruz.Amacımız her zaman problemsiz bir ekran tamiri hizmeti vermektir.
Mouse Görmüyor
Mouse neden görmüyor ? daha önce çalışan mouse eğer görmüyorsa sorun başkadır hiç görmemesi başkadır bu yüzden ayrıntılı olarak incelenmesi gerekmektedir.

Virüs Temizleme
İstanbul bilgisayar servisi olarak virüs temizleme hizmetimiz vardır.Siz her zaman dosyalarınızı yedekleyin.Dosya yedekleme ile virüs konusunda daha güvenli veri yönetimi sağlanmış olur.
Bilgisayar Tamiri Yapılır
Her marka bilgisayar tamiri bakımı ve temizliği itina ile yapılmaktadır.
Veri Yedekleme
Veri yedekleme hizmetimiz ile istediğiniz verileri yedekleriz.İlerleyen zamanlarda önünüze çıkacak sorunlarda aldığınız yedekler çok işinize yarayacaktır.
İnternet Bağlatısı Kopma Sorunları
Adsl bağlantısı modem arızası,kablo kopması,bilgisayar virüsleri gibi sorunlardan dolayı olmaktadır.  Sorunun çözülmesi için bilgisayar destek hattı’mızı arayabilirsiniz.
Antivirüs Yazılımı Yükleme
Bilgisayarınızı acil bilgisayar servisi olarak virüslere karşı koruyoruz.Antivirüs proğramı kurulum hizmetimizi arayabilirsiniz.
Network Kurulumu
İstanbul bilgisayar servisi olarak network kurulumu konusunda sizlere destek veriyoruz.Lütfen bizi arayınız.
Network Sorunları
Network ağında sorun cıktıgında hemen bizi aramanızda fayda var.Ağ paylaşımı,yazıcı paylaşımı gibi konularda destek veriyoruz.
İnternet Kesiliyor
İnternet kesilmesinin bir çok sebebi vardır önemli olan bu sebepleri halledip sorun çıkmaması sağlamaktır.

Bilgisayar Parça değişimi

Eski parçalarınızı yenisiyle değiştiriyoruz,problemli parçalarınızı alıp yenisiyle değişiyoruz.Parça değişimi için yenilenecek parçaların uyumlu olması gerekmektedir.
Xp Kapanmıyor
Windows xp işletim sistemi bazen kapanmama sorunu vermektedir.Bu konunun detaylıca incelenmesi gerekmektedir.
Bilgisayar Açılmıyor
Bilgisayar açılmamasının bir çok nedeni vardır.Elektriksel arıza olabileceği gibi fiziksel donanımda oluşan arızalar yüzündende bilgisayar açılmayabilir.
Yazıcı Tamir Servisi
Her marka nokta vuruşlu yazıcı,lazer yazıcı,tonerli yazıcı,kartuşlu yazıcı tamiri hizmetimiz vardır. Yazıcı tamir servisi olarak bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.
Sayfa Açılmıyor
Bu tip durumlarda bazen bilgisayar virüsleri veya yazılım hataları yüzünden web tarayacı çalışmayabilir.
Windows Kapanmıyor
Windows kapanmıyor sa lütfen acil olarak bizi arayınız.Bilgisayarınızı kapatınız ve her hangi bir fiziksel müdahale yapmayınız.
Bilgisayar Temizlik
Bilgisayar kasa içi tozlardan dolayı zaman içinde fan sistemi problem yaparak bilgisayarın anakart arızası yapmasına sebebiyet verebilir.Ve bilgisayarın yavaş çalışmasına neden olur bu yüzden temizlik işlemleri yaptırmanız yararınıza olacaktır.
Donanım Yükseltme Hizmeti
Bilgisayarınızdaki eski anakart,ram,işlemci,hard disk,ekran kartı gibi parçaların değişim işlemini yapıyoruz ve donanım yükseltiyoruz.
Ekrana Görüntü Gelmiyor
Ekrana neden görüntü gelmiyor ? neden açılmıyor diye soruyorsanız bunun bir çok sebebi olduğunu bilmenizi isteriz.Bu yüzden bilgisayar destek hattını aramalısınız.
Dosya Yedekleme
Bilgisayarınızda ki önemli dosyaları istanbul bilgisayar servisi olarak dosya yedekleme işlemlerinizi güvenle yapıyoruz.
Her türlü bilgisayar tamiri yapılır.
Windows Kapanmıyor
Bazı windows arızalarından dolayı windows işletim sistemi kapanmama sorunu vermektedir.Müşterilerimize bu konuda destek sağlıyoruz.
Monitor Tamiri
Monitor tamiri hizmetimizle tüplü crt ekran ve lcd ekranları tamir bakımları yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır.
Windows Update
Windows işletim sistemi sağlıklı çalışması için update yapılması gerekmektedir.Bu konuda çalışmalarımızı yapıyoruz ve windowsu güncel hale getiriyoruz.
Mouse Tanımıyor
Mouse arızası dışında anakart bozuk degilse mutlaka görmektedir.Usb mouseler için bilgisayarın algılaması gerekmektedir.
Klavye Çalışmıyor
Klavye çalışmaması yazıların yazılmaması şeklinde yorumlanmaktadır.Klavye çalışmıyor diyorsanız bunun için klavyeyi değişip çözüm arayabilirsiniz.
İstanbul Bilgisayar Servisi
İstanbul bilgisayar servisi mobil olarak hizmetinize girmiştir.Her türlü sorunlar için bizi arayabilirsiniz.
Modem Işığı Yanmıyor
Modem ışığının yanmama nedenleri arasında internet bağlantısının kesik olması veya elektirksel sorunlar yer almaktadır.
Pc Onarım
Pc onarım merkezi ile size en kısa sürede çözüm üretiyoruz.Bilgisayar arızaları ve destek konusunda bizi arayabilirsiniz.
Klavye Yazmıyor
Klavyenin sıvı teması veya aşırı pis kir tozdan dolayı klavye gözenekleri kapanır ve işlevini yerine getiremez. Biz genelde usb klavye sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz.
Windows Açılmıyor
Windows işletim sistemi xp açılmıyor gibi sorunlar çıkmaktadır.Biz windows yükleme,bilgisayar format,windows format gibi işlemlerle problemi çözüyoruz.
Printer Servisi
Her marka yazıcı tamiri yapılır.İstanbul bilgisayar servisi olarak printer servisi hizmeti veriyoruz lütfen bizi arayınız.
Bilgisayara Görüntü Gelmiyor
Bilgisayara görüntü neden gelmiyor diye merak etmeyin.Biz bu sorunları  hemen halledebiliriz.Bizi arayın yeter.

Konuya benzer diğer yazılar...