Bilgisayar tamircisi

Acilbilgisayarservisi.net olarak bilgisayar tamircisi hizmeti sunmaktadır ve daha birçok hizmet.Son zamanlarda bütün işlemler internet üzerinden yapılmaktadır.Bunlara aracı olan bilgisayarlarda da firmalar için oldukça önemli hale gelir.
Bu aşamada devreye giren bilgisayar bakım anlaşması sizin ve firmanızın işini sahiplenerek bilgisayarlarınızı bilgisayar tamircisi ile koruma ve güvenlik altında tutuyor. Genellikle tercih edilen bilgisayar tamircisi faydaları oldukça fazla olduğundan ve maliyet açısından oldukça uygun tutularak sizlerin gözünüzün arkada kalmamasını sağlamaktadır.
Bu anlaşma iki tarafa göre düzenlenerek hangi periyotlar ve zamanlar arasında yapılacağı, Bilgisayar bakımı ayrıca gücünüze güç katarak acil oluşabilecek sorun ve durumlar da da anında müdahale ile sistem aksamasını engellemektedir. Bilgisayar tamircisi anlaşmasına bir örnek verir isek, sizinle aylık periyotlar ile 1 yıl süreli bakım anlaşması imzaladık. Her ay gelerek anlaşmayı kapsayan bilgisayarlara check-up uygulayarak sistemdeki sorunlar, sistem denetleme ve test etme, donanımsal bozulmalar ve yedek parça değişimi hizmeti ile bilgisayar bakım anlaşması gerçekleşmiş olur.
Bilgisayar tamircisi nde olan personellerimiz kendi alanlarında yüksek potansiyele sahip kişilerdir.Ayrıca kısa bir süre yaşatacağımız bilgisayar tamircisi hakkında detaylı bilgi almak için veya bilgisayar tamircisi anlaşması için irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.Bilgisayar tamircisi sizin sorunlarınızı çözmek için elinden geleni yapmaktadır.

Size verdiğimiz hizmetlerden bazıları;

Monitör Sorun Giderme
CRT veya LCD  monitörlerdeki sorunlar çözülüp  en kısa sürede adrese getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bununla ilgili size elimizden gelen desteği vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.monitör  onarımı fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Printer Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parça değiştirme
Bilgisayarınızdaki arızalı parçaları tespit edip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değiştirilmesi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

Network Kurulum
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı kurabilir.Sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyarız.Network kurulumu için bizimle iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Donanım Yükseltme
Acilbilgisayarservisi.net olarak bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir ve eski haline gelir.Eskimiş bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme hizmeti  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aylık  Veya Yıllık Bakım Anlaşması
Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım veya yıllık bakım anlaşması yaparak sorun önleyici çözümler üretiriz.Bilgisayarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.

Virüs Temizlik
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan virüsler personelimiz tarafından temizlenmektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizlik hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Veri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hakkında hizmet almak için bizi arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bağlantı Kesilmesi Problemlerini
Modem,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bizimle kontak kurabilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Ticari Yazılım Yükleme
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Format

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza format  atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden yardım  istemeyiniz.

Bilgisayar Temizlik ve Bakımı
Bilgisayarlarınız  zamanla çok fazla tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizlik ve Bakımı hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

Kablosuz İnternet kurmak

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz internet kurup problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs yükleme 

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yüklemetarafımızca sorunsuz yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Şirketimizle bağlantı kurarak antivirüsyükleme  konusunda bilgi alabilirsiniz.

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER ZAMAN ÖN PLANDADIR”

Konuya benzer diğer yazılar...