Beko Bilgisayar Servisi

Beko bilgisayar servisi İstanbul’un her semtine yerinde servis hizmeti vermekte ve işyerleri ile kurumsal bakım anlaşması düzenlemektedir.Bakım anlaşması düzenlemenin en iyi yanı bilgisayar,yazıcı ve monitör gibi parçalarınızın periyodik olarak temizlik ve bakımını yapmaktır.Yerinde servis hizmetinin en iyi özelliği ise yerinizde yapılamayan arızalı parçaların adresten alıp tamiri servisimizde yapılıp adrese teslim edilir.Personellerimiz servis işlemini gerçekleştirirken şirketimize özel tam teknik araçlar ile yerine getirmektedir.Çalışanlarımız servis işlemini gerçekleştirirken mahremiyetle ilgili konulara özen ve hassasiyet göstermektedir.Personellerimiz kendi alanlarında uzmanlaşmış deneyimli ve eğitimli kişilerdir.Beko bilgisayar servisi olarak her marka bilgisayar,notebook,yazıcı ve monitör tamir hizmeti vermekteyiz.Beko bilgisayar   servisi anakart tamiri,ekran kartı tamiri vb işleride yapmaktadır.

Müşterinin sorunları bizim için önemlidir.

Beko bilgisayar servisi olarak amacımız İstanbul içinde yaygın bir müşteri kitlesine sahip olmak ve daima müşterilerin desteğini  sağlamaktır.Prensiplerimiz arasında müşterilerin problemlerini çözmek her zaman önceliklidir.Bizim hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize iletişim hattından ulaşıp yardım alabilirsiniz.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bilgisayar, kullanıcıdan aldığı verilerle mantıksal ve aritmetiksel işlemleri yapan; yaptığı işlemlerin sonucunu saklayabilen; sakladığı bilgilere istenildiğinde ulaşılabilen elektronik bir makinedir.

Servisi Hizmetlerinden bazıları;

Bilgisayar Açılırken Kapanıyor
Bu problem bir çok sebepten ötürü meydana gelebilir. Acil bilgisayar destek servisi olarak bu sorunu çözmek için bizi arayınız.

Bilgisayar Açılmıyor Neden

Bilgisayar elektrik arızaları,fiziksel parça arızaları veya yazılım hataları nedeniyle zaman zaman açılmadığı olabilmektedir.Bu durumların tespit edilip hatanın kalıcı olarak onarılması konusunda destek verebilmekteyiz.İstanbul bilgisayar servisi olarak bizi arayabilirsiniz.

Bilgisayar Temizleme
Bilgisayar içinin temizlenmesi,fan temizliği,fan değişimi gibi bilgisayar temizlik işlemlerini yapıyoruz.

Antivirüs Programı
Bilgisayarınızı acil bilgisayar servisi olarak virüslere karşı koruyoruz.Antivirüs proğramı kurulum hizmetimizi arayabilirsiniz.

Bilgisayar Açılırken Kapanıyor 
Bu problem bir çok sebepten ötürü meydana gelmektedir. Acil bilgisayar destek servisi olarak bu sorunu çözmek için bizi arayınız.

Network Kurulum Hizmeti
İstanbul bilgisayar servisi olarak network kurulum hizmeti konusunda sizlere destek veriyoruz.Lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Her Marka Bilgisayar Tamiri Yapılır
Her marka bilgisayar,laptop,yazıcı ve bilgisayar parçaları tamir bakım işlemlerini itina ile çok ucuza yapıyoruz.

Windows Kapanmıyor

Bazı windows arızalarından dolayı windows işletim sistemi kapanmama sorunu vermektedir.Müşterilerimize bu konuda destek sağlıyoruz.

Bilgisayar Tamiri hizmeti
Her marka pc tamiri işlerinizi itina ile yapıyoruz.Bizi aramanız yeterlidir.

Bilgisayar Kapanmıyor
Anakart arızası,harddisk sorunu,ram arızası gibi arızalar elektrik sorunları bu hataya neden olmaktadır

Verileri Yedeklerini Alma
Veri yedekleme hizmetimiz ile istediğiniz verileri yedekleriz.İlerleyen zamanlarda önünüze çıkacak sorunlarda aldığınız yedekler çok işinize yarayacaktır.

İstanbul Bilgisayar Servisi
İş yerinizde kurumsal bakım anlaşması yapıyoruz ve bilgisayar tamiri,yazıcı  tamiri  gibi hizmetlerimiz vardır.

Bilgisayar Devamlı Reset Atıyor
Anakart sorunları bilgisayar virüsleri bu arızaya neden olmaktadır.Elektrik voltaj düşmeleri de bu hatayı vermektedir.Bizi arayın bu sorunlarınız çözelim.

İnternet Bağlatısı Kesilme Sorunları
Adsl bağlantısı modem arızası,kablo kopması,bilgisayar virüsleri gibi sorunlardan dolayı olmaktadır.  Sorunun çözülmesi için bilgisayar destek hattı’mızı arayabilirsiniz.

Klavye yazmıyor

Klavye yazmıyor diyorsanız bunun için klavyeyi değişip çözüm arayabilirsiniz.İstanbul bilgisayar servisi haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Bilgisayara Görüntü Gelmiyor

Pc görüntü gelmiyor ise bilgisayarın elektrik bağlantısını kesip acil olarak bilgisayar servisi çağırınız çünkü bu problemin bir çok nedeni vardır.

Monitöre  Görüntü Gelmiyor Niçin?

Ekran kartının arızalanması,monitörün bozulması gibi nedenlerden dolayı ekrana görüntü gelmeye bilir.Bu arızanın çözülmesi için detaylıca incelenmesi gerekmektedir

Bilgisayar Açılmıyor Neden

Bilgisayar açılmıyor neden diyorsanız bunun nedenlerinden birisi elektrik sorunudur.Ekran sorunları da neden olabilmektedir.

Donanım Yükseltme
Bilgisayarınızdaki eski anakart,ram,işlemci,hard disk,ekran kartı gibi parçaların değişim işlemini yapıyoruz ve donanım yükseltiyoruz.

“Müşterileri odak noktası olarak aldığınızda, öncelikleri belirlemek oldukça kolaydır.” Walton

Konuya benzer diğer yazılar...