Anakart Tamiri

Acilbilgisayarservisi.net olarak İstanbul’un her semtine servis aracımız vardır.Ev ve işyerleri ile aylık veya daha uzun süreli bakım anlaşması yapılır.Anakart tamiri firmamızın en iyi verdiği hizmetlerden biridir. Anakart bilgisayarın bütün parçalarını üzerinde taşıdığı için bu adı almıştır. Bilgisayar da oluşan sorunların birçoğu anakarttan kaynaklanmaktadır.Anakart tamiri sizlere bu konuda da yardımcı olmaktadır.
Anakart üstünde bulunan işlemci, radyo kartı, tv kartı, ses kartı, ram, ekran kartı gibi parçalar barındırmaktadır.Ayrıca klavye,mouse, sabit disk, paralel port denetçileri, chipsetlerde barındırmaktadır.Yılların tecrübesi ile hizmet veren Anakart tamiri firmamız bilgisayarınızın tüm sorunlarında sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.Bilgisayarınız açıkken kilitleniyor ise, ses kartından ses işitemiyorsanız, garip garip sesler geliyor ise, ekranda görüntü yoksa ve bilgisayarınız kendi kendine açılıyor ise kesin olarak anakartta bir arıza vardır ve bu durumda yapılacak ilk işlem anakart tamiri servis hizmeti veren bir şirket bulmak olmalıdır.Şirketimiz profesyonel teknikerlerle ve uzman ekiplerle sizin için her zaman hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizden Bazıları;

Ekran Tamiri
LCD veya tüplü ekranlardaki problemler tamir edilip size en kısa sürede getirilmektedir.Acil bilgisayar servisi olarak bu konuda size elimizden gelen desteği vermek için bizi aramanız yeterlidir.Ekran tamiri fiyatlarımızı incelemek için bizi arayınız.

Printer(yazıcı) Tamiri
 Her marka yazıcınız yerinizden alınıp tamir merkezinde onarım yapıldıktan sonra size en kısa sürede  teslim edilmektedir.Yazıcı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parça değişimi
Bilgisayarınızdaki arızalı parçalar tespit edilip yeni ve uygun parça test edildikten sonra montajı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.Parça değişimi için fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

Virüs Temizliği
Acil bilgisayar servisi olarak bilgisayarınıza bulaşan ve sürekli sorun çıkaran virüsler personelimiz tarafından en iyi hizmet kalitesi sunarak temizlemektedir. Koruyucu olarak antivirüs yazılımı kolayca yüklenir.Virüs temizleme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Verileri Yedekleme
Sizin için önemli olan verileriniz otomatik yazılımlar sayesinde kolayca istediğiniz an yedeklenebilir hale gelmektedir.Veri yedekleme hizmeti için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bağlantı Kopma Sorunları
Modem ,virüs,adsl alt yapı sorunları vs gibi nedenlerden dolayı adsl internet bağlantısı sorunları için bize ulaşa bilirsiniz.En kısa sürede çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Kablosuz İnternet

İşyeri ve evinizde kablo derdinden kurtulmak için en uygun çözüm olan kablosuz interneti problemsiz bir şekilde işleve sokup  size uygun hale getiriyoruz.Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antivirüs Yazılımı yükleme

Bilgisayarlarınıza ücretli veya ücretsiz antivirüs yazılımı tarafımızdan yüklenmekte ve bilgi güvenliğiniz bu konuda sağlanabilmektedir.Destek ekibimizle kontak kurarak antivirüs proğramı yükleme konusunda bilgi alabilirsiniz.

Network Kurulumu
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ şirketimiz istediğiniz yere network ağı oluşturulur.Biz sizin verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekten mutluluk duyacağız.Network kurulumu için bizimle temas kurabilirsiniz.

Donanım Yükseltme hizmeti
Acilbilgisayarservisi.net olarak bilgisayarınızın fiziksel performansını yükseltir.Eski bilgisayarınızın performansı isteğiniz doğrultusunda yükseltilir.Donanım yükseltme işleri için bizimle kontak kurabilirsiniz.

Aylık Bakım Anlaşması Hizmeti Vermekteyiz
Acil bilgisayar servisi şirketinizle aylık bakım anlaşması yaparak önleyici veya çağrı üzerine çözümler üretiyoruz.Bilgisayarlarınız personelimiz tarafından incelenerek en hızlı ve kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz.


Ticari Yazılımlar
ACİL BİLGİSAYAR SERVİSİ bilgisayarlarınıza ticari yazılımlar yükleyerek işlerinizi kolaylaştırır.Kullanmakta olduğunuz lisanslı ticari yazılım bakım esnasında muhafaza edilerek verimli bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Windows Yükleme

İşletim  sisteminiz çöktüğü zaman Acil Bilgisayar Servisi tarafınca bilgisayarınıza format atılır.Sizin istediğiniz yazılımlar tarafımızca sorunsuz yüklenmektedir.Yalnız bizim için önemli olan sadece korsan yazılımdır.Lisanssız yazılım konusunda bizden destek istemeyiniz.

Bilgisayar Temizliği Yapma
Bilgisayar kasaları zaman içinde aşırı şekilde tozlanmakta ve fiziksel arızalara sebep olmaktadır. Tozlanan fan işlemciyi ısıtmakta ve buda bilgisayarın yavaşlamasına sebep olmaktadır.Bilgisayar temizleme hizmeti için bizimle görüşebilirsiniz.

“Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin en üst düzeyde gelmektedir.”

Konuya benzer diğer yazılar...