Bilgisayar Kapanmıyor


bilgisayar kapanmiyor Bilgisayar KapanmıyorBilgisayar kapanmıyor sorunuyla ilgili olarak çok miktarda telefon almaktayız.Müşterilerimiz xp kapanmıyor , windows kapanmıyor diye belirttikleri hatalar bazen bilgisayar kapanmıyor sorunuyla örtüşmektedir.Bilgisayarın kapanmama sorunları çok miktarda vardır.Önemli olan bilgisayarı kullanırken bakımını yapmak ve güncelleştirmeleri yapabilmektedir.Windows update yazılımı ile windows işletim sistemi kullanıcıları gerekli olan bakımı sağlamaktadırlar.Ayrıca antivirüs yazılımı bilgisayarınıza yüklenmelidir.Bilgisayar temizleme hizmeti ile bilgisayar tozları iyice temizlenirse bilgisayarınız ısınma sorunu ile karşılaşmaz.Bilgisayar kapanmıyor problemi için lütfen bizimle temas kurunuz.Bizim için önemli olan her zaman müşteri memnuniyetidir.

BİLGİSAYAR SERVİS HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar Format

Bilgisayar format atma işlemleri çok istenen servislerimizden birisidir.Önemli olan lisansız format işlemi istenmemesidir.Biz bilgisayar format işlemlerini istanbul bilgisayar servisi olarak yapmaktayız.

Ticari Yazılım Desteği
Acil bilgisayar servisi olarak çeşitli ticari yazılım firmaları ile anlaşma yaparak bakım destek konusunda sizlere çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Bilgisayar Temizlik
Bilgisayar kasa içi tozlardan dolayı zaman içinde fan sistemi problem yaparak bilgisayarın anakart arızası yapmasına sebebiyet verebilir.Ve bilgisayarın yavaş çalışmasına neden olur bu yüzden temizlik işlemleri yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Network Sorunları
Network ağında sorun cıktıgında hemen bizi aramanızda fayda var.Ağ paylaşımı,yazıcı paylaşımı gibi konularda destek veriyoruz.
bilgisayar neden kapanmiyor Bilgisayar Kapanmıyor

Ekran Tamiri
Bilgisayar ekranı tamir hizmetimiz ile lcd ve crt monitorlerinizi tamir ediyoruz.Amacımız her zaman problemsiz bir ekran tamiri hizmeti vermektir.

Yazıcı Tamiri
Her marka nokta vuruşlu yazıcı,lazer yazıcı,tonerli yazıcı,kartuşlu yazıcı tamiri hizmetimiz vardır. Yazıcı tamir servisi olarak bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Parça değişimi
Eski parçalarınızı yenisiyle değiştiriyoruz,problemli parçalarınızı alıp yenisiyle değişiyoruz.Parça değişimi için yenilenecek parçaların uyumlu olması gerekmektedir.

Virüs Temizleme
İstanbul bilgisayar servisi olarak virüs temizleme hizmetimiz vardır.Siz her zaman dosyalarınızı yedekleyin.Dosya yedekleme ile virüs konusunda daha güvenli veri yönetimi sağlanmış olur.

Veri Yedekleme
Veri yedekleme hizmetimiz ile istediğiniz verileri yedekleriz.İlerleyen zamanlarda önünüze çıkacak sorunlarda aldığınız yedekler çok işinize yarayacaktır.

İnternet Bağlatısı Kopma Sorunları
Adsl bağlantısı modem arızası,kablo kopması,bilgisayar virüsleri gibi sorunlardan dolayı olmaktadır.  Sorunun çözülmesi için bilgisayar destek hattı’mızı arayabilirsiniz.

Kablosuz İnternet
Artık devir kablosuz internet devri.Eğer kablosuz internet konusunda servis almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Antivirüs Yazılımı Yükleme
Bilgisayarınızı acil bilgisayar servisi olarak virüslere karşı koruyoruz.Antivirüs proğramı kurulum hizmetimizi arayabilirsiniz.

Network Kurulumu
İstanbul bilgisayar servisi olarak network kurulumu konusunda sizlere destek veriyoruz.Lütfen bizi arayınız.

Donanım Yükseltme Hizmeti
Bilgisayarınızdaki eski anakart,ram,işlemci,hard disk,ekran kartı gibi parçaların değişim işlemini yapıyoruz ve donanım yükseltiyoruz.

Aylık Bakım Anlaşması
Acil bilgisayar servisi olarak aylık bakım anlaşması imzalayarak bilgisayarlarınıza güvenle bakım yapıyoruz.

Windows Format
Çöken bilgisayarınız windows format işlemlerinizi yapıyoruz.Windows format işlemi yapmaktırmadan önce dosya yedekleme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Dosya Yedekleme
Bilgisayarınızda ki önemli dosyaları istanbul bilgisayar servisi olarak dosya yedekleme işlemlerinizi güvenle yapıyoruz.

Bilgisayar Yenileme
Eski bilgisayarlarınızı yenileme konusudna çalışmalarımız vardır.Lütfen bu konuda bizi arayınız.

Windows Kapanmıyor
Bazı windows arızalarından dolayı windows işletim sistemi kapanmama sorunu vermektedir.Müşterilerimize bu konuda destek sağlıyoruz.

Windows Update
Windows işletim sistemi sağlıklı çalışması için update yapılması gerekmektedir.Bu konuda çalışmalarımızı yapıyoruz ve windowsu güncel hale getiriyoruz.

Bilgisayar Açılmıyor
Bilgisayar açılmıyor problemi ile ilgili olarak zaman zaman şikayetler almaktayız.Bizi bu konuda arayip destek alabilirsiniz.

pc windows xp kapanmiyor Bilgisayar Kapanmıyor

 Bilgisayar Kapanmıyor
Bilgisayar Servisi
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +1 (from 1 vote)
Bilgisayar Kapanmıyor, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Windows kurulumu başlıklı makalemizde işletim sistemi, windows işletim sistemi ve windows kurulum hakkında bilgiler verilmektedir.

pf button Bilgisayar Kapanmıyor
Be Sociable, Share!
  • more Bilgisayar Kapanmıyor

Bilgisayar Kapanmıyor ile Benzer Yazılar:

“Bilgisayar Kapanmıyor” için 4 Yorum

  1. [...] Bilgisayar Kapanmıyor Bilgisayar kapanmıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.Hatayı veren parçayı veya yazılım sorununu bulup çözüm işlemi yapılabilmektedir. [...]

  2. [...] Bilgisayar Kapanmıyor Anakart arızası,harddisk sorunu,ram arızası gibi arızalar elektrik sorunları bu hataya neden olmaktadır [...]

  3. [...] Bilgisayar Kapanmıyor Anakart arızası,harddisk sorunu,ram arızası gibi arızalar elektrik sorunları bu hataya neden olmaktadır [...]

  4. [...] Bilgisayar Kapanmıyor Anakart arızası,harddisk sorunu,ram arızası gibi arızalar elektrik sorunları bu hataya neden olmaktadır [...]

Bilgisayar Kapanmıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

İstanbul Bilgisayar Tamir Servisi Son Yazılar FriendFeed
İstanbul Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi

Son Yazılar

Son YorumlarAcil Bilgisayar Servisi
İstanbul Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Acil Bilgisayar Servisi
Anasayfa > Bilgisayar Arızaları Destek > Bilgisayar Kapanmıyor
Anasayfa > Bilgisayar Arızaları Destek > Bilgisayar Kapanmıyor