Bilgisayar Açılmıyor

Neden bilgisayar Açılmıyor diyorsanız bunun bir çok sebebi var.Bazen müşterilerimiz görüntü gelmiyor,ekran açılmıyor,bilgisayardan ses geliyor,bilgisayar ısınıyor veya klavye çalışmıyor diye bizi acil olarak arıyorlar.Bunların başlıca sebebi bilgisayar temizleme,mavi ekran hatası ve pc görüntü gelmiyor diye adlandırılsa da genel olarak elektrik ve toz sorunlarıdır.Neyse ki artık bunlar için çok fazla düşünmenize gerek yok.Bizi her zaman arayabilirsiniz.Bilgisayar açılmıyor dediğiniz anda size yardımcı olmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Bilgisayar neden açılmaz aşagıda bir listesi var.

 

Bilgisayarın Açılmıyor neden ?

* Power supply arızası

* Ekran kartı arızası

* Cpu arızası

* Ram arızası

* Anakart arızası

* Ekran arızası

gibi nedenlerden dolayı olabilmektedir.Biz bunları ana kart tamiri,ram tamiri,işlemci tamiri,ekran tamiri gibi hizmetlerimizle çözebilmekteyiz.

Bilgisayar açılmıyor hizmetlerimiz

Bilgisayar format

Yerinde servis

Bilgisayar servisi

Acil Bilgisayar Servisi

Bilgisayar tamiri

İstanbul Bilgisayar Servisi

Bize acil olarak ulaşmak isterseniz telefon numaramızdan veya bilgisayar destek irtibat formundan ulaşabilirsiniz.

 

BİLGİSAYAR SERVİS HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar Format

Bilgisayar format atma işlemleri çok istenen servislerimizden birisidir.Önemli olan lisansız format işlemi istenmemesidir.Biz bilgisayar format işlemlerini istanbul bilgisayar servisi olarak yapmaktayız.

Ticari Yazılım Desteği
Acil bilgisayar servisi olarak çeşitli ticari yazılım firmaları ile anlaşma yaparak bakım destek konusunda sizlere çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Bilgisayar Temizlik
Bilgisayar kasa içi tozlardan dolayı zaman içinde fan sistemi problem yaparak bilgisayarın anakart arızası yapmasına sebebiyet verebilir.Ve bilgisayarın yavaş çalışmasına neden olur bu yüzden temizlik işlemleri yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Network Sorunları
Network ağında sorun cıktıgında hemen bizi aramanızda fayda var.Ağ paylaşımı,yazıcı paylaşımı gibi konularda destek veriyoruz.

Ekran Tamiri
Bilgisayar ekranı tamir hizmetimiz ile lcd ve crt monitorlerinizi tamir ediyoruz.Amacımız her zaman problemsiz bir ekran tamiri hizmeti vermektir.

Yazıcı Tamiri
Her marka nokta vuruşlu yazıcı,lazer yazıcı,tonerli yazıcı,kartuşlu yazıcı tamiri hizmetimiz vardır. Yazıcı tamir servisi olarak bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Parça değişimi
Eski parçalarınızı yenisiyle değiştiriyoruz,problemli parçalarınızı alıp yenisiyle değişiyoruz.Parça değişimi için yenilenecek parçaların uyumlu olması gerekmektedir.

Virüs Temizleme
İstanbul bilgisayar servisi olarak virüs temizleme hizmetimiz vardır.Siz her zaman dosyalarınızı yedekleyin.Dosya yedekleme ile virüs konusunda daha güvenli veri yönetimi sağlanmış olur.

Veri Yedekleme
Veri yedekleme hizmetimiz ile istediğiniz verileri yedekleriz.İlerleyen zamanlarda önünüze çıkacak sorunlarda aldığınız yedekler çok işinize yarayacaktır.

İnternet Bağlatısı Kopma Sorunları
Adsl bağlantısı modem arızası,kablo kopması,bilgisayar virüsleri gibi sorunlardan dolayı olmaktadır.  Sorunun çözülmesi için bilgisayar destek hattı’mızı arayabilirsiniz.

Kablosuz İnternet
Artık devir kablosuz internet devri.Eğer kablosuz internet konusunda servis almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Antivirüs Yazılımı Yükleme
Bilgisayarınızı acil bilgisayar servisi olarak virüslere karşı koruyoruz.Antivirüs proğramı kurulum hizmetimizi arayabilirsiniz.

Network Kurulumu
İstanbul bilgisayar servisi olarak network kurulumu konusunda sizlere destek veriyoruz.Lütfen bizi arayınız.

Donanım Yükseltme Hizmeti
Bilgisayarınızdaki eski anakart,ram,işlemci,hard disk,ekran kartı gibi parçaların değişim işlemini yapıyoruz ve donanım yükseltiyoruz.

Aylık Bakım Anlaşması
Acil bilgisayar servisi olarak aylık bakım anlaşması imzalayarak bilgisayarlarınıza güvenle bakım yapıyoruz.

Windows Format
Çöken bilgisayarınız windows format işlemlerinizi yapıyoruz.Windows format işlemi yapmaktırmadan önce dosya yedekleme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Dosya Yedekleme
Bilgisayarınızda ki önemli dosyaları istanbul bilgisayar servisi olarak dosya yedekleme işlemlerinizi güvenle yapıyoruz.

Bilgisayar Yenileme
Eski bilgisayarlarınızı yenileme konusudna çalışmalarımız vardır.Lütfen bu konuda bizi arayınız.

 

You may also like...